המיתוג האישי של רון קרייטלר – הילד הכי אשכנזי בעולם

19.09.2008

בימים בהם גם חנונים הופכים לסלבריטאים, היה נחמד לגלות עוד חנון סלב, אבל לא סתם סלב –  ווב-סלב.. באזז שהתחיל בסרטון שהועלה על ידי אלמוני לאתר שיתוף הוידאו FLIX, גילה לעולם את רון קרייטלר בקליפ עם הכותרת "הילד הכי אשכנזי בעולם".
לא יודע איך בודקים מד אשכנזיות, אבל רון קרייטלר בן "התשע ורבע וקצת", בהחלט מפגין מחוזות חנוניות נדירים. זה קרה בתוכנית ילדים מהסבנטיז בהנחייתו של ירון לונדון. בהמשך המשיכו למתג את הילד החמוד בסלוגנים נוספים: "החננה של המילניום", "חנון קטן", "ילד בן 80" ועוד.לונדון ראיין את רון קרייטלר כנציג "אגודת הילדים" ברגע טלוויזיוני קסום נדיר בו יו"ר אגודת הילדים נאם בחן רב כמו יו"ר אגודת הגימלאים.

על שמו של הילד למדנו מהכיתוב "רון קרייטלר" שמופיע בתחילת הראיון.

כמו כל גולש אינטרנט ממוצע, מיהרתי להקיש את שמו בגוגל, וגיליתי שהבלוגר המצוין אורן בן אדרת כתב על כך פוסט בקפה דה מרקר והפנה לכרטיס הנוכחי של רון קרייטלר ברשת – מה שעורר את הבאזז עד כדי כך שהכרטיס של רון קרייטלר הפך לכרטיס הנצפה ביותר בקפה דה-מרקר, מקום ששמור בדרך כלל לאנשים מזן אחר. ממש נקמת החנונים.

רון קרייטלר

מצחיק לגלות שהמיתוג האינטרנטי האישי של רון קרייטלר סטייל 79, זהה לזה של 08 – רק שכיום החזות הממושקפת מתקבלת ביתר טבעיות. רון קרייטלר עצמו השתתף בדיונים אודותיו והתגלה כאיש חכם ובעל הרבה הומור עצמי. נדמה גם שהוא נהנה מפרסום הפתאומי לו זכה.

וכשהחנון הופך למלך הכיתה – זה תמיד סיפור.

7 תגובות על “המיתוג האישי של רון קרייטלר – הילד הכי אשכנזי בעולם

 1. קבלתי מכתב לתיבת הדואר האלקטרוני עם סרטון הריאיון וזה היה כל כך מצחיק, צפיתי בסרטון שוב ושוב ואני לא מצליח ליישם את כמות החנוניות שניתנת לשימוש בילד אחד בגיל "9 ורבע וקצת".
  "כאן גרים הורים שמרביצים נורא את הילד שלהם" 🙂
  מקווה שהפוסט יתפוס מקום טוב בגוגל, מחכה לאינדוקס 😉

  שבת שלום !

 2. Pingback: שווה קריאה

 3. זהו ילד הכאפות האולטימטיבי, אם דבר כזה היה לומד איתי בכיתה יכולתי רק לרחם עליו, כל יום היה חוטף מכות החננה הקטן הזה…

 4. זה פשוט עלוב מה שקורה פה… לכל ילד בוגר, חכם ורהוט קוראים "ילד כאפות"… זה פשוט מצב אבסורדי שבו בני האדם הנחותים והטיפשים מנסים להתנשאות מעל הבנאדם האינטיליגנטי והבוגר. אני קורא עכשיו המון תגובות על הסרטון שלו כשהיה ילד ופשוט נדהם מהפיגור השכלי שלוקים בו חלק מהמגיבים. ישראל שנת 2008, הקופים בראש הפירמידה.
  אם כל מי שאינטיליגנטי ובוגר לגילו הוא "ילד כאפות" אז אני גאה ביותר להיות ילד כאפות. חבל שכל קוף שינסה לתת לי כאפה יזכה להיווכח שאני לומד ג'ודו מאז כיתה ב'…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *