מאור קפלנסקי – קורות חיים באינטרנט

18.07.2008

קורות חיים באינטרנט

נכון שקשה למצוא עבודה שווה היום?
זה מביא אותי למושג החדש שהחדרתי לאחרונה: "קורות חיים אינטרנטיים" (Online Resume).

קורות החיים הסטנדרטיים שכולנו מכירים נשלחים למעסיק בפקס או באימייל על קובץ WORD), ואילו קורות החיים האינטרנטיים הוא מסמך שנולד כיישות אינטרנטית. ההתייחסות אליו היא כאל אתר או עמוד נחיתה באינטרנט.

ומכאן מגיע העיקרון של הקח"א: ממחפשים, אנחנו הופכים לנמצאים.

העמוד הזה ייסרק על ידי מנועי החיפוש ויופיע גבוה מאוד תחת שמכם. ואז, אם מעסיק פוטנציאלי שומע עליכם במקרה, ומגלגל אותכם בגוגל, ימצא את קורות החיים שלכם.
קורות החיים האינטרנטיים הם פיתרון מצוין לשכירים שלא נעים להם (ובצדק) לשלוח את הקו"ח מאחורי הגב של הבוס. מכיוון שלא ביצעתם פעולה של חיפוש עבודה, וממילא קורות החיים כבר היו שם – הבוס לא יוכל לבוא אליכם בטענות. "מה אתה רוצה? פנו אליי", תגידו לו.
לפני כשבוע פרסמתי את המושג לראשונה, הסברתי את נחיצותו, ובעקבותיו קיבלתי עשרות פניות בבקשה לדוגמאות של קורות חיים אינטרנטיים. מכיוון שלא היו לי דוגמאות מבחוץ, בניתי קורות חיים כאלה על עצמי, למרות שאיני נמצא בסטטוס של מחפש עבודה (ולכן, פרסום קורות חיים אינטרנטיים הוא "לגיטימי" מבחינתי…).

את קורות החיים תוכלו לראות בלינק הבא: קורות חיים באינטרנט

רוצים כאלה?

השאירו תגובה…

תגיות:

4 תגובות על “מאור קפלנסקי – קורות חיים באינטרנט

  1. Pingback: קורות חיים אי

  2. אחי לא הבנתי מה ומו ומי תכנס אליי למסינג'ר שלי תוסיף אותי ואני ישמח לשמוע ממך

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>