סמינר מיתוג אישי באינטרנט – בואו לשמוע מומחים מרצים

04.02.2008

מאת: מאור קפלנסקי

עבר קצת יותר מעשור מאז שטום פיטרס שטבע את המונח מיתוג אישי (Personal Branding), וכך קישר לאנשים תהליך שיווקי קלאסי שבוצע עד כה על עסקים, מוצרים או שירותים. אני ממליץ לכם לקרוא את המאמר המפורסם שיצר את הבאזז ונקרא The Brand Called You – המותג הוא אתה.

פיטרס מנבא בו בצורה מדוייקת שהמיתוג האישי יהיה נחוץ מאין כמוהו בעידן התחרותי של שנות ה- 2000, אך אפילו הוא לא העריך עד כמה גדול יהיה חלקו של האינטרנט בתהליך שיווקי זה. היום אנחנו יודעים שאין מקום אפקטיבי יותר למיתוג האישי מאשר רשת האינטרנט. האינטרנט של 1997 אינו דומה לזה של 2007 ובטח גם יהיה שונה מזה של 2017 – אבל המגמה היא ברורה.טום פיטרס

10 שנים מהיום נפחי האחסון יהיה גדולים יותר, רוחבי הפס יהיו מהירים יותר, המחשבים האישיים, הניידים, הטלפונים ומחשבי כף היד יהיו משוכללים יותר ותאמינו לי – העולם יהיה תחרותי ותובעני הרבה יותר מהיום. המסקנה היא ברורה: כדי למתג את עצמנו בצורה אפקטיבית, שימוש נכון בכלים האינטרנטיים הוא הכרחי.

מיתוג אישי – הסמינר

על כך גם מעידים משתתפי ה"טלסמינר" A Brand New World שהתקיים בחודש נובמבר האחרון ועסק במיתוג אישי בהקשר של קידום קריירה, גיוס עובדים, פיתוח מנהלים ויזמות. כל המומחים בסמינר הדגישו את החשיבות שיש לאינטרנט בתהליך המיתוג האישי.

אם תאזינו לקבצי השמע של הנאומים תבינו עד כמה נוכחות אינטרנטית חזקה, פרסום מאמרים מקצועיים, כתיבת בלוג מקצועי, בניית אתר תדמיתי אישי, יחסי ציבור ברשתות חברתיות וניהול מוניטין בגוגל – יכולים לתרום למיתוג האישי שלכם במידה ותבצעו אותם בצורה מקצועית.סמינר מיתוג אישי

בין הדוברים:

ג'ייסון אלבה (Jason Alba)

מחבר הספר ?I’m on LinkedIn ! Now What – על מיתוג אינטרנטי אישי.

ויליאם ארובה (William Arruda)

מחבר הספר Carrer Distinction על חשיבות הבידול האישי.

ריצ'ארד בולס (Richard Bolles)

מחבר הספר What Color Is Your Parachute על איך להפוך למותג.

אניטה ברוזס (Anita Bruzzese)

מאמנת אישית על איך פיתוח של מיתוג אישי יכול לעזור בקידום קריירה.

סלביה קאמבי (Silvia Cambié)

עיתונאית ומומחית לתקשורת על איך להוסיף ניחוח בינלאומי למיתוג האישי.

רוצים לקבל את קבצי האודיו של הרצאות הסמינר ? פנו אליי דרך טופס צרו קשר

להרצאות וסדנאות על מיתוג אישי באינטרנט וניהול תדמית ברשת – צרו קשר


קטגוריות:

תגיות:

One thought on “סמינר מיתוג אישי באינטרנט – בואו לשמוע מומחים מרצים

  1. Pingback: שווה קריאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *